1 |
AB VE ETWINNING PROJELERİ VE DİĞER PROJELER KULÜBÜ
|
Deniz BAYRAM- Murat GÜNEŞDOĞDU
|
Doğa Öykü ORUÇ - Esma TURAN - Özlem TEKER
|
2 |
ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCE KULÜBÜ
|
Zakeriya ÇAKMAK - Levent BAKSİ - Bülent BİLGE
|
Ömer GİRGİN - K. Efe GÜRBÜZ - Mesut GÖLMEZ - Sarp YENİBAĞCI - Mustafa ARSLAN
|
3 |
B.T.En. FEN ARAŞTIRMA - ve FİZİK - MEKATRONİK ve ROBOTİC KULÜBÜ
|
Eric COLLARD - Maissane TİERCE |
A. Efe ÇİVİSÖKEN - Alp NAMALAN-Deniz Alp REÇBER - Doğa Öykü Oruç - Nehir SUNAR - Ata SEVGİ
|
4 |
BADMİNTON |
Hakan GÜRKEY- Luc TALMON LARODERİE-İhsan KAVALCI- Sadettin ZOR
|
Cemre TÜRKMEN - Hasan Berk ÇOBAN - Abdullah AŞILAR - Asya AKSU
|
5 |
BİLGİSAYAR OLİMPİYATLARI
|
Bilge Ali YILMAZ
|
Yağız BOZBAŞ - Cem YILDIRIM - Hakan HASŞERBETÇİ
|
6 |
BİLİŞİM KODL. - KİŞİSEL VERİLERİ KORUMA-TEK.TAS. (MAKER) KULÜBÜ
|
Amedee ERARD- Abdullah ALBAYRAK
|
Kaan PİDE - A. Efe ÇİVİSÖKEN - İbrahim YILDIRIM - Yağız BOZBAŞ - Hakan HASŞERBETÇİ
|
7 |
BİYOLOJİ KULÜBÜ
|
M.Youssef LOUCHENE
|
Deniz Alp REÇBER - K. Efe ÇİVİSÖKEN - Alp NAMALAN
|
8 |
CO - GEZİ - İNCELEME, KÜL.TABİAT VARLIKLARINI KORUMA ve MÜZE K.
|
Mehmet ÇORAPLI - Levent BAKSİ-Hüseyin AŞÇI - Sema SUNAY
|
Doğa Öykü ORUÇ - Özlem TEKER - Barkın Gök
|
9 |
DANS KULÜBÜ (LATİN / HALK OYUNLARI-TANGO)
|
Eric COLLARD |
Ezo AYGÖREN - Nehir SUNAR - Melih AYHAN - Ömer GİRGİN - Hasan Berk ÇOBAN - İdil BERK - İlkut DİNÇ
|
10 |
DELF- DALF HAZIRLIK KULÜBÜ
|
Evelyne MUNCH - Onur ÇAM - Sevda YAVUZER
|
Barkın GÖK - Mesut GÖLMEZ
|
11 |
DEMOKRASİ ve İNSAN HAKLARI KULÜBÜ
|
Süleyman ÜNLÜSOY - Sema SUNAY
|
Esma TURAN - Doğa ORUÇ - Nehir SUNAR - İdil ULUÇAY - Barkın GÖK
|
12 |
EDEBİYAT - YARATICI YAZARLIK - YAYIN ve İLETİŞİM KULÜBÜ - GAZETECİLİK
|
H.Sedat KARACALAR - Zekeriya ÇAKMAK - Cem KIVIK - Yeliz ÜSTEL AYDIN
|
Selinay KANDEMİR - Dila ÇAKIR - Ezo AYGÖREN - Bilge YILMAZ - Ömer BULUT - Kaan GÜRBÜZ - Selin YOLCU |
13 |
EKO. GİRİŞİMCİLİK - PARA ve İŞ YÖNETİMİ
|
Hüseyin AŞÇI
|
Mesut GÖLMEZ - Ömer GİRGİN - Elif İdil ULUÇAY - Öykü ORUÇ - Alara FALAY - Fatih KULE - Kaan GÜRBÜZ |
14 |
EKOLOJİ ve HAYVANLARI KORUMA KULÜBÜ
|
Selma ZORALİOĞLU - Evelyne MUNCH - M.Youssef LOUCHENE
|
Selinay KANDEMİR - İlayda ÖZDEMİR - Eda YURDAER - Özlem TEKER
|
15 |
ERKEK - KIZ BASKETBOL (SPOR KULÜBÜ)
|
Hakan GÜRKEY- Luc TALMON LARODERİE-İhsan KAVALCI- Sadettin ZOR
|
Hasan Berk ÇOBAN - H.Alp GÜRSOY - Nehir SÜRÜCÜ - Özgesu ORAL
|
16 |
ERKEK - KIZ VOLEYBOL (SPOR KULÜBÜ)
|
Hakan GÜRKEY- Luc TALMON LARODERİE-İhsan KAVALCI- Sadettin ZOR
|
Yusuf Mete BACANAK - Enes DOYDUK - K. Efe GÜRBÜZ - Dila ÇAKIR
|
17 |
ERKEK FUTBOL (SPOR KULÜBÜ)
|
Hakan GÜRKEY- Luc TALMON LARODERİE-İhsan KAVALCI- Sadettin ZOR
|
Göktuğ ÇUHADAR - Giray TARIMER - Eren PARMAKSIZ - Talha ALTINKAYNAK - Akif GENCER - Emir ÖLMEZ - Es |
18 |
FELSEFE - DAVRANIŞ BİLİMLERİ KULÜBÜ
|
Kağan YAZICIOĞLU - Stephane DOMERACKİ
|
Hakan HASŞERBETÇİ - Barkın GÖK - Mesut GÖLMEZ - Arif TOPAL
|
19 |
FESTİVAL KOMİTESİ
|
Çiğdem BÜKE (Başkan)
|
Ömer Girgin - Barkın GÖK - Mesut Gölmez
|
20 |
FİZİK OLİMPİYATLARI
|
Maissane TİERCE
|
Ata SEVGİ - Çağatay AKKAYA - Barkın GÖK
|
21 |
FOTOĞRAFÇILIK, PLASTİK SANATLAR ve SANAT TARİHİ KULÜBÜ
|
Çiğdem BÜKE - Beyhan TÜZÜN DİKMEN
|
Selinay KANDEMİR - Ömer GİRGİN - Ata SEVGİ - Alara FALAY - Esat ULUOCAK - Fatih KULE - İlayda ÖZDEM |
22 |
FRANSIZ ÜNİVERSİTELERİ ORYANTASYON KULÜBÜ
|
Luc TALMON LARODERİE - Sophie GALLEGO ŞARBAT
|
Mesut GÖLMEZ - Barkın GÖK-Talha ALTINKAYNAK
|
23 |
FRANSIZCA MUN KULÜBÜ |
Luc TALMON LARODERİE - Helene BASSE - Sophie GALLEGO
|
Mina Ada CEVİZLİ - Alp NAMALAN - İrem TÜFEKÇİ - Mustafa ARSLAN - Batuhan ULUÇAY
|
24 |
FRANSIZCA TİYATRO KULÜBÜ
|
Kağan YAZICIOĞLU - İlona MOUANDZA
|
Esma TURAN
|
25 |
FRANSIZCA YAZI ATÖLYESİ KULÜBÜ (CLUB ATELİER D'ECRİTURE)
|
Sevda YAVUZER
|
Barkın GÖK
|
26 |
GASTRONOMİ ve BESLENME KULÜBÜ
|
Charlotte CODRON - Luc TALMON LARODERİE
|
Ömer GİRGİN - Mesut GÖLMEZ-Kaan KULE-İremTÜFEKÇİ
|
27 |
GEGO |
Hüseyin AŞÇI
|
Talha ALTINKAYNAK - Eren PARMAKSIZ - Faruk BULUT - Ömer GİRGİN - Barkın GÖK
|
28 |
HAVACILIK KULÜBÜ |
Maissane TİERCE |
Ege Hakan KARAARSLAN - Barkın GÖK
|
29 |
İNGİLİZCE / TÜRKÇE (MUN & EYP) KULÜBÜ
|
Çiğdem BÜKE - Mesut ŞAHİN - Murat GÜNEŞDOĞDU
|
Mesut GÖLMEZ - Ege Hakan KARAASLAN - Barkın GÖK
|
30 |
İNGİLİZCE TİYATRO KULÜBÜ
|
Kağan YAZICIOĞLU - Mesut ŞAHİN
|
Ömer GİRGİN - Şimal KAPLAN
|
31 |
İTALYANCA ve LATİNCE KÜLTÜRÜ ÇİNCE KULÜBÜ
|
Michaela GÜZEL - Sophie GALLEGO
|
Selinay KANDEMİR - Elif ULUÇAY - Alp NAMALAN - Can Baran GENÇOĞLU
|
32 |
İZCİLİK VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ
|
Sadettin ZOR
|
Mehmet Ali BULUT - Mesut GÖLMEZ - K. Efe GÜRBÜZ - Berkan TARAK
|
33 |
KADIN HAKLARI KULÜBÜ- HE FOR SHE KULÜBÜ
|
Deniz BAYRAM
|
İlayda ÖZDEMİR - Nehir SUNAR
|
34 |
KİMYA |
Eric COLLARD
|
Berkan TARAK - Ezgi Zehra ÖZTÜRK
|
35 |
KİŞİSEL GEL - PSİKOLOJİ - NEURO SCİENCE
|
Feyza Itır KARACA
|
Mesut GÖLMEZ - Esat ULUOCAK - Asya AKSU - Barkın GÖK - Öykü Gökçen ÜNLÜTÜRK - İrem TÜFEKÇİ - Nehir |
36 |
KONDİSYON (SPOR KULÜBÜ)
|
Hakan GÜRKEY- Luc TALMON LARODERİE-İhsan KAVALCI- Sadettin ZOR
|
Yusuf Mete BACANAK - Barkın GÖK
|
37 |
KÜTÜPHANECİLİK ve OSMANLICA KULÜBÜ
|
Zekeriya ÇAKMAK - Anne GUİLLET - Sema SUNAY - Mustafa ÖZTÜRK
|
Neciyyullah DOĞAN - Ahmet Vefa KARATAŞ - Hakan HASŞERBETÇİ - Emirhan KILIÇ - Mustafa EKEN
|
38 |
MASA TENİSİ
|
Hakan GÜRKEY- Luc TALMON LARODERİE-İhsan KAVALCI- Sadettin ZOR
|
Giray Berke TARIMER - Barkın GÖK - Göktuğ ÇUHADAR
|
39 |
MATEMATİK OLİMPİYATLARI KULÜBÜ
|
Amedee ERARD - Abdelkoudous BENNANİ Yohann NYIRUMULİNGA - Samuel GAULT
|
Evrim ALTAYLAR - Ege YAMANOL - Mert ÖZÇELİK - Yağız BOZBAŞ - Cem YILDIRIM - Onur KILIÇASLAN - Hakan |
40 |
MÜNAZARA KULÜBÜ
|
Selma ZORALİOĞLU - Gönül Gurbet YILMAZ
|
M. Enes DOYDUK - Hakan HASŞERBETÇİ - Faruk BULUT - Esat ULUOCAK
|
41 |
MÜZİK - POLİFONİK KORO KULÜBÜ
|
Zerrin METE
|
Demir ERDOĞAN - Eymen ÖNKÜR - Cem YILDIRIM - A. Efe ÇİVİSÖKEN - Sarp YENİBAĞCI - Cemre TÜRKMEN - Es |
42 |
PERMAKÜLTÜR KULÜBÜ
|
Serap SÜLLÜ - Thomas LEPOUTRE
|
Selinay KANDEMİR - İlayda ÖZDEMİR
|
43 |
POPÜLER KÜLTÜR
|
Luc TALMON LARODERİE
|
Mert Ali İLTER - İlkut DİNÇ - Ege Hakan KARAARSLAN
|
44 |
SAĞLIK, TEMİZLİK , GÜVENLİK ve YEŞİLAY KULÜBÜ
|
Nathalie DİLER - Gülsay ÖNEŞ
|
Faruk BULUT - Barkın GÖK - Kerim MALAZ - Arif Furkan TOPAL - Alp GÜRSOY - Esma TURAN
|
45 |
SATRANÇ, SCRABBLE, MASAÜSTÜ ve ZEKA OYUNLARI KULÜBÜ
|
Amadee ERARD
|
Evrim ALTAYLAR - Esat ULUOCAK - Yusuf Talha EKER - Cem YILDIRIM - Salih Ege YAMANOL - Kadir Efe ÇİV |
46 |
SİNEMA, TELEVİZYON KÜLTÜRÜ ve ANİMEMANGA KULÜBÜ
|
Michaela GÜZEL - Feyan YILDIRIM
|
Ezo AYGÖREN - Özge AKARSU - Nehir SUNAR-Berfin ÖZCAN - Hasan Berk ÇOBAN - Esat ULUOCAK - Giray Berk |
47 |
SİVİL SAVUNMA
|
Sadettin ZOR - İhsan KAVALCI
|
Kaan PİDE - Ege Hakan KARAARSLAN - Barkın GÖK
|
48 |
SOS. SOR. PRJ. - YARDIMLAŞMA ve ÇOCUK ESİRGEME KULÜBÜ
|
Zekeriya ÇAKMAK - Serap SÜLLÜ - Sevda YAVUZER
|
Selinay KANDEMİR - Ata SEVGİ - Ezo AYGÖREN - Alara FALAY - İdil ULUÇAY
|
49 |
SOSYAL BİLİMLER K. - TARİH ve TARİH SİMİLASYON K.
|
Süleyman ÜNLÜSOY - Bülent BİLGE - Sema SUNAY
|
M. Enes DOYDUK - Mesut GÖLMEZ - Hakan HASŞERBETÇİ - M. Ali BULUT - Barkın GÖK - Alp NAMALAN
|
50 |
SPOR KULÜBÜ |
Hakan GÜRKEY- Luc TALMON LARODERİE-İhsan KAVALCI- Sadettin ZOR
|
Barkın GÖK
|
51 |
TEDX |
Levent BAKSİ
|
Cemre TÜRKMEN - Ömer GİRGİN - Yusuf Taha EKER
|
52 |
TENİS (SPOR KULÜBÜ) |
Hakan GÜRKEY- Luc TALMON LARODERİE-İhsan KAVALCI- Sadettin ZOR
|
Fatih Kaan KULE - Elif İdil ULUÇAY - AKİF GENCER - Alp ATAMERT - Alperen ÖZSUNAR
|
53 |
TÜRKÇE TİYATRO KULÜBÜ (Hafta içi ve Hafta sonu)
|
Kağan YAZICIOĞLU
|
Alara FALAY - Irmak KÖSE-Ceren ÇOŞKUN - Yusuf Taha EKER - İlkut DİNÇ
|
54 |
UNESCO KULÜBÜ
|
Deniz BAYRAM - Murat GÜNEŞDOĞDU
|
Kaan PİDE - Ömer GİRGİN - M. Ali BULUT - İdil BERK - Ali Emre TEFEK
|
55 |
YELKENCİLİK
|
Hakan GÜRKEY- Luc TALMON LARODERİE-İhsan KAVALCI- Sadettin ZOR
|
Ömer GİRGİN - İrem TÜFEKÇİ - Mustafa ARSLAN
|
56 |
YOGA |
Hakan GÜRKEY- Luc TALMON LARODERİE-İhsan KAVALCI- Sadettin ZOR
|
Özgesu ORAL - Esma TURAN
|